O nas

O nas

Provimi w ponad 30 krajach na całym świecie tworzy wysokiej jakości rozwiązania żywieniowe.  Jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie produkcji pasz i żywienia zwierząt. Innowacyjność stanowi podstawę naszej działalności. Wspólnie z naukowcami i hodowcami opracowujemy nowatorskie programy żywieniowe bazując na unikatowym połączeniu wiedzy naszych pracowników oraz najnowocześniejszej technologii badawczej. Dzięki temu ciągły rozwój stał się motorem naszej działalności. 

Dostarczając sprawdzone pomysły oraz profesjonalne doradztwo osiągamy najwyższe wyniki hodowlane i produkcyjne. Nasza niepowtarzalna oferta jest komponowana i testowana, uwzględniając różnorodne systemy chowu, rasy zwierząt, warunki środowiskowe oraz wymagania klientów. Cenimy sobie również wysoką jakość produktów, dlatego szczególną wagę przykładamy do surowców zużywanych w produkcji pasz oraz produktów przygotowanych do sprzedaży.

 

  • Nasze wartości wyznaczają kierunek naszych działań.
  • Stale rozwijamy innowacyjne technologie.
  • Wyznaczamy kierunki żywienia.
  • Rozumiemy i spełniamy oczekiwania Klienta.
  • Efektywnie wykorzystując zasoby osiągamy zrównoważony rozwój.

 

Cieszymy się dużym zaufaniem klientów oraz stale pozyskujemy nowych. W naszych działaniach uwzględniamy lokalne potrzeby i koncentrujemy się na zrównoważonym rozwoju. Rozumiemy swoje otoczenie i aktywnie wspieramy inicjatywy regionalne. Wspólnie tworzymy rozwiązania, które kształtują żywienie jutra.  

 

Provimi oferuje swoje produkty poprzez autoryzowaną sieć Dystrybutorów. Dedykowane są producentom:

TRZODY CHLEWNEJ

Ważnym aspektem w opłacalności produkcji świń jest optymalne żywienie na każdym etapie życia zwierzęcia. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, zdobyte na polskim i światowym rynku, oraz bazując na najnowszych trendach nieustannie udoskonalamy programy żywienia trzody. 

DROBIU

Globalna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w Polsce i na świecie umożliwiają nam tworzenie programów żywieniowych dopasowanych do wymagań utrzymywanych na fermach ptaków oraz do indywidualnych potrzeb i oczekiwań producentów. Dzięki temu unikatowemu połączeniu nasze produkty dają możliwość uzyskania najlepszych wyników technicznych i ekonomicznych.

BYDŁA

Żywienie bydła ma bardzo duże znaczenie w osiąganiu wysokich wydajności i zdrowotności stada, a tym samym ma wpływ na wyniki ekonomiczne fermy. Dzięki doświadczeniu, oferujemy nowoczesne i bezpieczne produkty, które wspomagają fermy w osiąganiu celów produkcyjnych i ekonomicznych.